YÖNETMEN

ÇAĞRI BAYRAKLI

 

SENARİST

MEHMET BARIŞ GÜNGER

 

KÜLTÜR AŞ

İDARİ YAPIMCILAR

KEMAL KAPTANER

MURAT ÖZER

 

İDARİ YAPIMCI KOORDİNATÖRLERİ

MİHRİBAN MİROĞLU KAYA

HACER KARACA BERKLİ

GÜLSÜM SEZGİN

 

YAPIMCI

M.AMMAR GÜNDÜZ

M.MUSAB GÜNDÜZ

 

OYUNCULAR

FUNDA GÜRAY

LEMİ FİLOZOF

GÖZDE MUKAVELAT

ALİ UYANDIRAN

SUNA SELEN

MERVE SEVİN

ZİYA ÇİÇEK

BERK YAPAREL

 

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ

AHMET KASAPOĞLU

 

MÜZİK

KORAY GÖKER

 

KURGU YÖNETMENİ

VEDAT ERGİN

 

TEKNİK YÖNETMEN

H. OZAN DOĞAN

 

ANİMASYON YÖNETMENİ

AYTEKİN KAYAÇAĞLAYAN

ŞENOL KILIÇ

 

GÖRSEL EFEKT SÜPERVİZÖRÜ

GÖKHAN AŞIK

SEÇKİN ÖZALP

 

VFX SÜPERVİZÖRÜ

MOHSEN SHAHGHOLİ

 

POST PRODÜKSİYON SORUMLUSU

EMRE VARLIBAŞ

 

SES YÖNETMENİ
SAVAŞ PAT

 

SANAT YÖNETMENİ

MERTKAL KANIBELLİ

 

PRODÜKSİYON SORUMLUSU

ZEKİ KAHVECİ

 

CAST DİREKTÖRÜ

MERİÇ ESENER

MELİKE AYDIN

 

SESLENDİRME

MEHMET - EBRU ÇAPRAZ

ELİF - DİDEM ATLIHAN

ALİ  - CEMRE ÖZDEN DENİZ

ZEYNEP - BEGÜM GÜNCELER

GÜRGEN - SAVAŞ PAT

AZMİ - SAVAŞ PAT

ÇINAR - OĞUZ TOYDEMİR

 

POST PRODÜKSİYON

ART DİREKTÖR

ÇAĞRI BAYRAKLI

 

KOORDİNATÖR

EMRE VARLIBAŞ

 

YAPIMCI ASİSTANI

EMİNE ELTAS

 

ANİMATÖRLER

SİAVASH KHODAEE

SÜLEYMAN SÜLEYMANOĞLU

MİLAD POURSHAH

ALİ KARAÇAM

SEMİH ERMAN

ERMAN SELES

MOHAMMAD MANSOUR

ALİ HAYDAR TOPRAK

MERVENUR ÜLCAN

ÖZKAN AKYÜREK

AHMET TABAK

ÖZLEM SÜME

GİZEM ELAL

SERDAR ÇOTUK

ALTUĞ DEMİRCİOĞLU

AYTEKİN KAYAÇAĞLAYAN

ŞENOL KILIÇ

 

RİG ARTİST

DAVOUD ASHRAFİ

SEYYED ABOLFAZL MOVAHEDDİ

MUSTAFA ABACI

 

3D IŞIK ARTİST

H. OZAN DOĞAN

İLHAN YILMAZ

SEÇKİN ÖZALP

KAAN MERAL

TARA NEMATZADE

 

3D GENERALİST

H. OZAN DOĞAN

İLHAN YILMAZ

SEÇKİN ÖZALP

KAAN MERAL

 

SHADİNG

H. OZAN DOĞAN

İLHAN YILMAZ

TARA NEMATZADE

 

GÖRSEL EFEKT

MOHSEN SHAHGHOLİ

H.OZAN DOĞAN

GÖKHAN AŞIK

 

RENDER

H.OZAN DOĞAN

SEÇKİN ÖZALP

KAAN MERAL

GÜRKAN ÇINAR

EMRE VARLIBAŞ

 

KARAKTER MODELLEME

ALİ CENGİZ ÇAKALOZ

 

ÇEVRE MODELLEME

TARA NEMATZADE

GÜRKAN ÇINAR

KAAN MERAL

 

DOKU KAPLAMA

TARA NEMATZADE

GÜRKAN ÇINAR

 

PİPELİNE EDİTÖR

ALİ CENGİZ ÇAKALOZ

 

STORYBOARD SORUMLUSU

HAKAN KOCAELİ

 

STORYBOARD ARTİSTLERİ

AHMET KAYA

HAKAN KOCAELİ

GENCO ERDAL AY

MURAT EREN

OĞUZ BAŞYAYLA

 

COMPOSİTİNG ARTİSTLERİ

MOHSEN SHAHGHOLİ

AYDIN SANCAR

ÖMER ALBAYRAK

KAAN MERAL

ALİ ÇOLPAN

 

2D ANİMASYON

MURAT EREN

MOHSEN SHAHGHOLİ

 

GRAFİK TASARIM

GÖKHAN ERER

 

TRACK

LEVENT BİLGİN

 

ROTO ARTİSTLERİ

YAĞMUR KESKİN

İPEK ÇALIK

TUĞÇE TEKİNBAŞ

BEYZA DOMAÇ

GÜLŞAH BAYRAK

DOĞUKAN MERAL

KÜBRA KAYABAŞLI

 

POST ASİSTANI

DOĞUKAN MERAL

 

MUHASEBE

FATMA YAĞCI

 

İDARİ MÜDÜR

YUSUF GÜNDÜZ

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

UĞUR DEMİRCİ

 

REJİ GRUBU

YARDIMCI YÖNETMEN

NİHAN KAHRAMAN

REJİ KOORDİNASYON

EBRU KUZU

TIME CODE SORUMSULUSU

BARIŞ GÖRDAĞ

HAZIRLIK ASİSTANI

ORHUN ÖZTÜRK

REJİ DEVAMLILIK

DENİZ TURAN

PINAR AYDINALP

 

PRDOÜKSİYON GURUBU

 

ÖN PRODÜKSİYON

HARUN ÖZÜBELLİ

MEKAN SORUMLUSU

UMUT ALTAY

ORHAN KEMAL ATASEVER

LEVENT ÖZTEKİN

PRODÜKSİYON ASİSTANI

OSMAN DELİL AY

RUNNER

VOLKAN DURAN

ALİCAN ŞAHİN

STAJYER

EMRE YURDAKUL

 

KAMERA EKİBİ

FOCUS PULLER 1

DENİZ YILDIZ

 

FOCUS PULLER 2

GÖKAY GÜRTUNCA

 

KAMERA OPERATÖRÜ

YAĞIZ YAVRU

 

 

2. KAMERA ASİSTANI

DENİZ TAŞKIN

MERT BEYAZIT

 

3. KAMERA ASİSTANI

EREN ÇUKUROVA

 

DIT

Janina Wojciechowski

 

STEADICAM OPERATÖRÜ

DENİZ ARSLAN

 

DRONE OPERATÖRÜ

MUSTAFA ERKATIRCI

 

KAMERA ARKASI

DOĞUKAN MERAL

 

KOSTÜM SORUMLUSU

ASLI İPLİKÇİOĞLU

KOSTÜM ASİSTANI

CEYDA ÖZYÜKSEL

 

MAKYAJ

SAKİNE KESKİN

 

KUAFÖR

DİLEK ISKİL

 

IŞIK EKİBİ

IŞIK ŞEFİ (STM)

MURAT YEŞİL

 

BEST BOY / JENERATÖR ŞÖFÖRÜ

İSMAİL ÖZTÜRK

 

IŞIK ASİSTANI

EMRAH YILDIRIM

SERDAR YILDIRIM

KADİR YILDIZ

MEHMET ONUR ERCAN

SEDAT DEMİR

MUSTAFA KEZİBAN SÜMBÜL

 

SES EKİBİ

İNTEPE SES

 

BOOM OPERATÖRÜ

MURAT KARABULUT

 

SES OPERATÖRÜ

EMİRHAN KANKAYA

 

SANAT GRUBU

1. SANAT YÖNETMENİ ASİSTANI

KEMAL YILMAZ

2. SANAT YÖNETMENİ ASİSTANI

DEMET UÇAR

3. SANAT YÖNETMENİ ASİSTANI

AHMET BARAN CEYLAN

SET SANAT BAYRAM ATAŞ

 

VİZYON GRİP SET EKİBİ

KEY RİGGİNG GRİP

UMUT EKİNCİ

SET BESTBOY

ADEM AYDIN

KADİR GÜNEY

SET ASİSTANI

VEYSEL AYDIN

KORAL KARADAŞ

GRİP BESTBOY

BORA KAĞAN TAYLAN

GRİP ASİSTAN

TALHA KÜÇÜK

FOXY PANTHER DOLLY

UMUT EKİNCİ

 

OFFLİNE KURGU

BİLAL ÇAKAY

 

OYUNCU KOÇU

ELİF SÜMBÜL SERT

 

KİRALAMA ŞİRKETLERİ

KAMERA ŞİRKETİ

DİJİTALİST

IŞIK ŞİRKETİ

STM

SET ŞİRKETİ

VİZYON GRİP

CATERİNG

PUKKA CATERİNG - MUSTAFA

 

ŞÖFÖRLER

KAMERA ARACI

EFDAL ŞENSOY

IŞIK KAMYONU 1

KÜRŞAT ERTAŞ

IŞIK KAMYONU 2

UMUT ÖTER

GRİP KAMYONET

KADİR GÜNEY

GRİP SET KAMYONET

BORA KAĞAN TAYLAN

DOLLY PANELVAN

VİZYON SET

SET PANELVAN

VİZYON SET

TUVALET ARACI

MUSTAFA YILDIRAN

KARAVAN 1

MUSTAFA GÜZEL

KOSTÜM ARACI

ERDOĞAN POYRAZ

EKİP MİNİBÜSU 1

ÜMİT KAYA

EKİP MİNİBÜSÜ 2

SELEHATTİN YILDIZ

CATERİNG EKİBİ

MUSTAFA CANPOLAT

CEYHUN GÜNEŞ

AHMET MAHMUDOV

MURAT HANCI

MUHAMMET AHMA

 

KOREOGRAF

EBRU ÇAPRAZ

 

ROLL CAPTİON MÜZİK

GÖKÇE TURAN

TANER TINAZ

 

FRAGMAN MÜZİK

BEHZAD MOTALLEBİ

 

SES SÜPERVİZÖRÜ VE FİNAL MİX

DEMİR BARAN KUTLU

 

DİALOG EDİTÖR

TUTKU ERTİT

 

SES TASARIM

ERDEM ÖNDER

 

ATMOSFER TASARIM

SELÇUK YILMAZ

 

FOLEY

ERDEM ÖNDER

 

MÜZİK MİX

ADNAN AYDIN

ÇAĞIL NUHUT

Rehin verdim düşlerimi şarkısı

 

SÖZ

MEHMET BARIŞ GÜNGER

 

MİX

MURAT CUM

 

MÜZİK DİREKTÖRÜ & NOTASYON

GÜLSİN GÜMÜŞ

 

ORKESTRA ŞEFİ

ULAŞ KURUGÜLLÜ

 

FLÜT

AYÇA SUNAM İÇEN

KLARNET

GÜNEŞ BULAK

FAGOT

ADA BANU KARA

KORNO

BORA ONATASLAN

1.KEMAN

CANBERK FIÇIYAPAN

2. KEMAN

DENİZ İBRAHİMOĞLU

VİYOLA

BURAK KAYAN

VİYOLENSEL

GÖZDE ÖCAL GÜVEMLİ

KONTRABAS

CERENAKÇALI

SES MÜHENDİSİ SELİM AYDIN

STÜDYO

İSTANBUL - TOPRAK STUDIOS

VOKAL KAYITLARI

ANKARA - DETAY MÜZİK / VOLKAN YIRTICI

 

PEDAGOJİK DANIŞMAN

MEHMET TEBER

 

RENK DÜZENLEME  / COLOR CORRECTION

 Senior Colorist

 Cenk Erol
 Çağrı Özdal

 

 Colorist
 Burak Turan
 Ercan Küçük

 

Jr. Colorist

Ciwan Zengin

Veysel Bak

Ece Erol

Yasin Yılmaz

Mert Aytaş

 

Colorup Studio Coordinator

Ayben Erol

 

Online Editor

Ciwan Zengin

Veysel Bak

Yasin Yılmaz

 

DCP MASTERİNG

DEVRİM GEZGİN

 

KDM YÖNETİMİ

MURAT ÖZBUDAK

 

TEŞEKKÜRLER

T.C. İSTANBUL VALİLİĞİ

BEYOĞLU BELEDİYESİ

FATİH BELEDİYESİ

İSTANBUL İL KÜLTÜR VE TURİZM BELEDİYESİ

İSPARK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

BELTUR